Десерт «Жозефіна»

Хочеться поласувати чимось смачненьким та низькокалорійним? Тоді обов’язково приготуйте французький сирний десерт “Жозефіна”.

Історія створення цього вишуканого десерту сягає в далеке ХVIII століття. Знаменита дружина французького імператора Наполеона І – Жозефіна Богарне була неймовірною ласункою і дуже любила всілякі солодощі. Але, як справжня жінка, вона стежила за своєю фігурою. Тому спеціально для неї кращі кондитери того часу створили легкий, низькокалорійний і надзвичайно смачний сирний десерт, який був названий в її честь.

  • 600 гр домашнього сиру
  • 100 мл молока
  • 15 гр желатину
  • 150 гр цукру-пудри
  • 150 мл кондитерських вершків
  • 2 столові ложки какао

Приготувати глибоку посудину, встеливши її харчовою плівкою.

Желатин замочити у холодній воді, згідно вказівок на упаковці.

Сир збити в блендері протягом 3-5 хв, додати цукор-пудру і продовжувати збивати ще декілька хвилин.

Нагріти молоко і в ньому, помішуючи, розпустити желатин.

Молоко із желатином повністю охолодити  і додати до сиру, продовжуючи збивати.

Тим часом збити у міксері вершки. З’єднати вершки із сирною масою, додаючи сир малими порціями до вершків і продовжуючи мішати на найменшій швидкості міксеру.

Утворену масу розділити на дві одинакові частини. До однієї додати просіяне через ситко какао, вимішати легко у міксері чи за допомогою лопатки.

Викладати масу ложкою у форму почергово: раз білу, раз темну і так до кінця. На завершення провести ложкою по колу, легко вимішуючи.

Десерт накрити плівкою, поставити у холодильник, щонайменше на 4 год або ж на ніч. Коли уже добре застигне, перевернути на таріль, зняти посудину і плівку.

Подавати із фруктами чи фруктовими соусами.

Десерт «Жозефіна»

Десерт «Жозефіна» Десерт «Жозефіна» Десерт «Жозефіна»Десерт «Жозефіна»

image_pdfimage_print